Melkchocolademedaillons
Melkchocolademedaillons met minimaal 34% cacao, verkrijgbaar in 125 g, 250 g, 500 g en 1 kg. Ze kunnen direct worden gegeten of worden gebruikt in gebak, desserts en warme dranken.
Gebruikssuggesties
- Direct eten als snack.
- Smelten voor fondue, glazuur of warme chocolademelk.
- Toevoegen aan koekjes, brownies, muffins, cakes en taarten.
- Gebruiken om desserts te decoreren.
Ingrediënten
Suiker, cacaoboter, vollemelkpoeder, cacaomassa, weipoeder, emulgator (E322 — zonnebloemlecithine) en natuurlijk vanillearoma.
Allergenen
Het product bevat melk en producten op basis van melk. Het kan ook sporen bevatten van pinda's, noten, glutenbevattende granen, mosterd, sesamzaad, soja en sulfieten.
Bewaaradvies
Koel en droog bewaren, tussen 15 en 25 °C, bij een relatieve luchtvochtigheid van minder dan 65%. De verpakking na opening onder dezelfde omstandigheden goed gesloten houden.
Voedingswaardevermelding
| Voedingswaarde | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2287 kJ / 550 Kcal |
| Vetten | 35,5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 22,3 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 53,4 g |
| Vezels | 1,4 g |
| Eiwitten | 5,8 g |
| Zout | 0,19 g |
Veelgestelde vragen
Wat is het minimale cacaogehalte?
De melkchocolade bevat minimaal 34% cacao.
Zijn de medaillons klaar om te eten?
Ja. Ze kunnen direct worden gegeten of in gerechten worden verwerkt.
Welke allergenen bevatten ze?
Ze bevatten melk en producten op basis van melk. De mogelijke sporen staan vermeld in de allergenenrubriek.
Hoe moeten ze worden bewaard?
Bewaar ze op een koele, droge plaats, tussen 15 en 25 °C, en houd de verpakking na opening goed gesloten.
Melkchocolademedaillons met minimaal 34% cacao, verkrijgbaar in 125 g, 250 g, 500 g en 1 kg. Ze kunnen direct worden gegeten of worden gebruikt in gebak, desserts en warme dranken.
Gebruikssuggesties
- Direct eten als snack.
- Smelten voor fondue, glazuur of warme chocolademelk.
- Toevoegen aan koekjes, brownies, muffins, cakes en taarten.
- Gebruiken om desserts te decoreren.
Ingrediënten
Suiker, cacaoboter, vollemelkpoeder, cacaomassa, weipoeder, emulgator (E322 — zonnebloemlecithine) en natuurlijk vanillearoma.
Allergenen
Het product bevat melk en producten op basis van melk. Het kan ook sporen bevatten van pinda's, noten, glutenbevattende granen, mosterd, sesamzaad, soja en sulfieten.
Bewaaradvies
Koel en droog bewaren, tussen 15 en 25 °C, bij een relatieve luchtvochtigheid van minder dan 65%. De verpakking na opening onder dezelfde omstandigheden goed gesloten houden.
Voedingswaardevermelding
| Voedingswaarde | Per 100 g |
|---|---|
| Energie | 2287 kJ / 550 Kcal |
| Vetten | 35,5 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 22,3 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 53,4 g |
| Vezels | 1,4 g |
| Eiwitten | 5,8 g |
| Zout | 0,19 g |
Veelgestelde vragen
Wat is het minimale cacaogehalte?
De melkchocolade bevat minimaal 34% cacao.
Zijn de medaillons klaar om te eten?
Ja. Ze kunnen direct worden gegeten of in gerechten worden verwerkt.
Welke allergenen bevatten ze?
Ze bevatten melk en producten op basis van melk. De mogelijke sporen staan vermeld in de allergenenrubriek.
Hoe moeten ze worden bewaard?
Bewaar ze op een koele, droge plaats, tussen 15 en 25 °C, en houd de verpakking na opening goed gesloten.